Relacja z warsztatów z zaawansowanych technik laparoskopowych w Urologii

Rozwój specjalisty musi polegać na ciągłej nauce i ciągłym szkoleniu‚ – słowa dr n. med. Macieja Kisiela, Ordynatora Oddziału Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, idealnie wpasowują się w misję naszej firmy.

Jesteśmy współorganizatorem wielu specjalistycznych kursów, a dzięki tego rodzaju działalności nie tylko mamy swój udział w podnoszeniu jakości usług medycznych, ale i sami jesteśmy zmotywowani do dalszego rozwoju.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z warsztatów z zaawansowanych technik laparoskopowych w Urologii, które zorganizowaliśmy w WSS w Białej Podlaskiej.

Biopsja fuzyjna prostaty – szkolenie

Dnia 17.09.2019 r. o godzinie 8:00 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w oddziale Urologii WSS w Białej Podlaskiej wraz ze współpracą z dr n. med. Andrzejem Lewickim rozpocznie się szkolenie z Biopsji fuzyjnej prostaty.

Plan warsztatów:

I Dzień

  • Podstawy teoretyczne biopsji fuzyjnej.
  • Biopsja fuzyjna prostaty przez odbyt – szkolenie praktyczne.

II Dzień

  • Biopsja fuzyjna prostaty przez krocze w znieczuleniu ogólnym – szkolenie praktyczne.

Wstęp na szkolenie jest darmowy, poniżej link do zapisu na szkolenie

Zapis na szkolenie

Proces leczenia zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej oraz nietrzymania moczu u kobiet

Wyzywanie w codziennej praktyce ginekologicznej są nie tylko schorzenia będące zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentek, ale również dolegliwości wpływające na jakość ich życia. Do tych ostatnich niewątpliwie należy problem nietrzymania moczu oraz zaburzenia statyki narządów miednicy mniejszej.

Podczas dwudniowego spotkania, które odbędzie się w Klinice Położnictwa i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM będziecie mogli Państwo wysłuchać wykładów operatora doświadczonego w zakresie leczenia zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej oraz nietrzymania moczu u kobiet, wziąć udział w zabiegach sakrokolopeksji laparoskokowej taśm podcewkowych, wymienić się spostrzeżeniami, podzielić doświadczeniem oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Szkolenie dostępne pod linkiem: Zapisz się na szkolenie