VIII Europejska Konferencja Chirurgów Rekonstrukcyjnych Ginekologiczno-Urologicznych Europejskiego Stowarzyszenia Urologów

Zapraszamy na VIII Europejską Konferencję Chirurgów Rekonstrukcyjnych Ginekologiczno-Urologicznych Europejskiego Stowarzyszenia Urologów (ESGURS16), która odbędzie się w dniach 7-8 października 2016 r. w Madrycie (Hiszpania).

Konferencja odbędzie się w połączeniu z Hiszpańskim Zjazdem Chirurgów Rekonstrukcyjnych Ginekologiczno-Urologicznych (CRU-AEU), które odbędzie się w dniu 6 października. ESGURS16 będzie bogato wypełniona sesjami zabiegów chirurgicznych na żywo. Niektórzy z najlepszych chirurgów będą prezentować w praktyce szereg procedur, w tym różnego rodzaju rekonstrukcje cewki moczowej, korekty choroby Peyroniego, implantacji protezy prącia, naprawy spodziectwa u dorosłych, leczenia nietrzymania moczu u mężczyzn, Retzius-sparing (trans-Douglas) RRP z jednoczesną implantacją prącia i wiele innych.

Operacje na żywo prowadzone będą bezpośrednio, dzięki czemu publiczność będzie mogła dokładnie śledzić ich przebieg oraz zadawać pytania na temat procedur. Sesje te ściśle przestrzegają norm chirurgii żywo Europejskiego Stowarzyszenia Urologów, zapewniając bezpieczeństwo pacjenta w każdej chwili.

Oprócz sesji chirurgicznych na żywo, pierwszy dzień konferencji zostanie uzupełniony o wykłady przy okrągłym stole zachęcając do debat i rozmów. Drugi dzień będzie zarezerwowany na nowego typu, poszerzone prezentacje wideo (30-40min) stanowiące ciekawe wyzwanie dla zdalnych ekspertów w dyskusji z publicznością na każdy szczegół operacji, dając jej szansę zwrócić się do ekspertów w sposób nieformalny w swobodnej atmosferze.

Podczas kongresu organizowane będą także eventy organizowane przez marki, których Meden-Inmed jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Jeśli wybierasz się na kongres dokonaj rejestracji, a przed kongresem prześlemy Ci listę dodatkowych wydarzeń podczas kongresu.

Link do rejestracji

Do zobaczenia w Madrycie – dwa dni poświęcone wyłącznie najnowszym i najlepszym rozwiązaniom w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej ginekologiczno-urologicznej!
Czekamy na Was w Madrycie!

Więcej informacji na stronie ESGURS16